Hotel Bilitt Gard

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Zaplecze konferencyjne

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Zwierzęta domowe

Wygodny Hotel Bilitt Gard Hobol oferuje zarówno Wi-Fi we wszystkich pokojach, jak i stację ładowania pojazdów elektrycznych na terenie.

Ten wygodny hotel znajduje się 60 minut jazdy samochodem od Larvik. Ponadto, Prestegardshagen znajduje się w odległości 11-minutowego spaceru. Ten hotel zlokalizowany w zasięgu wzroku od przystanku autobusowego Froland.

Codziennie ten obiekt noclegowy oferuje przepyszne śniadanie. Do dyspozycji gości jest tarasowy bar w którym można dobrze odpocząć.

Opinia recenzenta

Mój pobyt w malowniczej gospodarce był prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza gdy podróżowałam z rodziną, a miejsce okazało się świetnym punktem przystankowym między Stockholm a Bergen. Gospodarze byli niezwykle uprzejmi, a czystość lokalu robiła wrażenie. Zdecydowaliśmy się na opcjonalne śniadanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ oferowało pyszne dania, a w pobliżu nie było wielu opcji gastronomicznych. Dostęp do wspólnej kuchni oraz piękny ogród z meblami ogrodowymi pozwalały nam cieszyć się chwilami odpoczynku po długim dniu podróży.

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 22:00
Wyjazd: do 12:00

Opcje pokoi w Hotel Bilitt Gard Hobol

Dzień przyjazdu
Dzień wyjazdu
Goście
2 goście

Dorośli:

2

Dzieci:

0
Hotel Bilitt Gard Hobol Pokój zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Pokój zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Łóżka zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Pokój zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Udogodnienia zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Łóżka zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Łóżka zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Łóżka zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Wyposażenia zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Wyposażenia zdjęcie
Pokój

Wielkość: 7 m²

Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

Więcej informacji +
Hotel Bilitt Gard Hobol Pokój zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Pokój zdjęcie Hotel Bilitt Gard Hobol Natura zdjęcie
Pokój trzyosobowy

Wielkość: 10 m²

Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

Więcej informacji +

Lokalizacja Hotel Bilitt Gard Hobol

Zabytki
Dobre restauracje
Dojazd

Opinie gości o Hotel Bilitt Gard Hobol

Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

Napisz opinię

Napisz opinię

Kiedy przebywałeś w hotelu?

Oceń nocleg

Bardzo słabo
Świetny

Państwa dane

Skąd jesteś?
Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

Recenzja nie została wysłana.

Proszę, spróbuj ponownie.

Często Zadawane Pytania

  • Czy wygodny Hotel Bilitt Gard jest przyjazny zwierzętom?
    Goście mogą zatrzymać się w wygodnym Hotel Bilitt Gard wraz ze swoimi zwierzętami.
  • Czy można dokonać rezerwacji wycieczki bezpośrednio w Hotel Bilitt Gard?
    Goście pragnący aktywnego wypoczynku mogą na życzenie zorganizować wycieczki konne w Hotel Bilitt Gard.
Dziękujemy za subskrypcję
Waluta
  • USD Dolar amerykański
  • EUR Euro
  • GBP Funt szterling
  • AUD Dolar australijski
  • CAD Dolar kanadyjski
  • BRL Real brazylijski
  • CNY Juan chiński
  • CZK Korona czeska
  • DKK Korona duńska
  • HKD Dolar hongkoński
  • ILS Nowy szekel izraelski
  • JPY Jen japoński
  • MYR Ringgit malezyjski
  • NZD Dolar nowozelandzki
  • NOK Korona norweska
  • PLN Złoty polski
  • RON Lej rumuński
  • RUB Rubel rosyjski
  • SAR Rial saudyjski
  • SGD Dolar singapurski
  • ZAR Rand RPA
  • KRW Won południowokoreański
  • SEK Korona szwedzka
  • CHF Frank szwajcarski
  • TRY Lira turecka
  • UAH Hrywna ukraińska
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Bat tajlandzki
Wybierz język
Sprawdź najlepsze dostępne ceny
Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
Dzień przyjazdu
Dzień wyjazdu
Goście
2 goście

Dorośli:

2

Dzieci:

0
Hotel Bilitt Gard Hobol